SEON

Hakkımızda

Seon Sports Marketing, birlikte çalıştığı markaların etkinlik ve sponsorluk konularında çözüm ortağı olan spor odaklı pazarlama iletişimi ajansıdır.

 

Seon, değerlere dayalı bir organizasyondur. Değerlerimiz, 2007 yılından bu yana firmanın şekillenmesinde büyük rol oynayan kurucu yöneticimiz Selçuk Güler’in düşüncelerini yansıtmaktadır.

 

Özellikle sponsorluk yönetimi, etkinlik yönetimi ve spor turizmi konusunda uzmanlaşmış yetenekli çalışanlara sahibiz ve geniş bir tedarikçi ağımız mevcut.

MİSYONUMUZ

Spor, müzik ve eğlenceyi birleştirerek müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak ve sonuç odaklı iletişim çözüm ortağı olmak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz için olumlu, kalıcı bir değişim yaratmaya yardımcı olmak ve olağanüstü insanları çeken, geliştiren, heyecanlandıran ve elinde tutan harika bir firma inşa etmek.

DEĞERLERİMİZ

  • Yüksek etik standartlara uyarız ve müşteri güvenini koruruz. Müşteri çıkarlarını firmamızın çıkarlarının önüne koyarız.
  • Planlı, verimli, disiplinli ve tutkulu çalışmanın başarıyı getirdiğine inanırız. Hızla değişen koşullarda bile iş odağımızı korumaya çalışırız.
  • Farklı bakış açılarını ilgi ve saygı ile karşılarız, herkesi ortak hedeflere ulaşmak için katkı sağlamaya teşvik ederiz.
  • Doğa ve çevre sorunlarına duyarlıyız ve çözüm üretmeye çalışırız.
  • Kurumsal mirasımızı sahipleniriz ve kurum kültürünü sürdürülebilir kılmaya çalışırız.

REFERANSLARIMIZ